Blog

LeczRaka - Komórki macierzyste
Komórki macierzyste

Komórki macierzyste i ich użycie w leczeniu chorób nowotworowych

Gdy mamy na myśli komórki macierzyste często nie wiemy czemu ma służyć ich pobranie. Sama tematyka jest dla wielu osób niezrozumiała, a samo zagadnienie wciąż budzi pewne wątpliwości. Komórki te mają zdolności do przekształcania się tkanki i są wykorzystywane w medycynie regeneracyjnej.

LeczRaka - Badania genetyczne na raka
Badania genetyczne na raka

Badania genetyczne na raka - kiedy je wykonać i czy są refundowane?

Coraz większa liczba Polaków decyduje się na badania genetyczne na raka. Są one szczególnie zalecane osobom, u których w rodzinie miały miejsce ciężkie przypadki zachorowania na nowotwory. Badanie takie można przeprowadzić zarówno na NFZ, jak i w prywatnych gabinetach.

LeczRaka - Diagnoza
Diagnoza

Diagnoza medyczna - dlaczego warto sięgać po drugą linie leczenia?

W przypadku leczenia nowotworu druga diagnoza medyczna może dać choremu większą szansę na wyleczenie oraz zapewnić dostęp do innych leków niedostępnych w kraju. Szybkość przeprowadzonej diagnozy sprawi, że pacjent może liczyć na skuteczniejsze leczenie i konsultację z lekarzami z zagranicy.

LeczRaka - Druga opinia medyczna
Druga opinia medyczna

Druga opinia medyczna w onkologii

Druga opinia medyczna jest szczególnie ważna przy diagnozie nowotworu. Na czym to polega? To konsultacja medyczna z innym lekarzem onkologiem. Dowiedz się, jak wygląda taka konsultacja i gdzie można się umówić. Poznaj szczegóły, dzięki którym uzyskasz lepsze i skuteczniejsze leczenie!

LeczRaka - Druga opinia medyczna
Druga opinia medyczna

Druga opinia medyczna co pacjent musi wiedzieć

Druga opinia medyczna gwarantuje pacjentowi lepszy dostęp do leczenia oraz możliwość terapii niedostępnej w Polsce. Nie podważa opinii pierwszego lekarza.

Otrzymaj na adres e-mail
bezpłatny poradnik!

Pobierz poradnik

leczraka.pl logo

O nas

Stworzyliśmy innowacyjną platformę dla pacjentów onkologicznych, ich rodzin i przyjaciół. Spełniamy w ten sposób oczekiwania pacjentów onkologicznych, którzy czują się zagubieni w systemie terapii onkologicznej w Polsce. Oczekują oni najbardziej aktualnej wiedzy o tym jak skutecznie się leczyć i kto może profesjonalnie im pomóc.

Bliscy osób chorujących na nowotwory szukają sposobu, jak mogą w tej sytuacji ich wesprzeć. Naszą misją jest dostarczenie wszystkim oczekiwanej wiedzy. Wiedzy aktualnej i niezależnej od systemu publicznej służby zdrowia w Polsce. Uznamy, że wypełnimy swoją misję, gdy chorujący na raka będą mogli aktywnie uczestyniczyć w procesie swojego leczenia, będą wiedzieli, co robić i jakich błędów nie popełniać.