Blog

LeczRaka - Diagnoza
Diagnoza

Diagnoza medyczna - dlaczego warto sięgać po drugą linie leczenia?

W przypadku leczenia nowotworu druga diagnoza medyczna może dać choremu większą szansę na wyleczenie oraz zapewnić dostęp do innych leków niedostępnych w kraju. Szybkość przeprowadzonej diagnozy sprawi, że pacjent może liczyć na skuteczniejsze leczenie i konsultację z lekarzami z zagranicy.

LeczRaka - Druga opinia medyczna
Druga opinia medyczna

Druga opinia medyczna w onkologii

Druga opinia medyczna jest szczególnie ważna przy diagnozie nowotworu. Na czym to polega? To konsultacja medyczna z innym lekarzem onkologiem. Dowiedz się, jak wygląda taka konsultacja i gdzie można się umówić. Poznaj szczegóły, dzięki którym uzyskasz lepsze i skuteczniejsze leczenie!

LeczRaka - Druga opinia medyczna
Druga opinia medyczna

Druga opinia medyczna co pacjent musi wiedzieć

Druga opinia medyczna gwarantuje pacjentowi lepszy dostęp do leczenia oraz możliwość terapii niedostępnej w Polsce. Nie podważa opinii pierwszego lekarza.

Otrzymaj na adres e-mail
bezpłatny poradnik!

Pobierz poradnik

leczraka.pl logo

O nas

Stworzyliśmy innowacyjną platformę dla pacjentów onkologicznych, ich rodzin i przyjaciół. Spełniamy w ten sposób oczekiwania pacjentów onkologicznych, którzy czują się zagubieni w systemie terapii onkologicznej w Polsce. Oczekują oni najbardziej aktualnej wiedzy o tym jak skutecznie się leczyc i kto może profesjonalnie im pomóc.

Bliscy osób chorujących na nowotwory szukają sposobu, jak mogą w tej sytuacji ich wesprzeć. Naszą misją jest dostarczenie wszystkim oczekiwanej wiedzy. Wiedzy aktualnej i niezależnej od systemu publicznej służby zdrowia w Polsce. Uznamy, że wypełnimy swoją misję, gdy chorujący na raka będą mogli aktywnie uczestyniczyć w procesie swojego leczenia, będą wiedzieli, co robić i jakich błędów nie popełniać.